top of page

Groupe de Emilien Véret

Public·14 membres

Mladá Boleslav Slovácko přenos 16 prosince 2023 Živé HD

Aktuální skóre Mladá Boleslav vs. 1. FC Slovácko (a online přímý přenos s videem) začíná 16. 12. 2023 v 14:00 UTC at Mestsky stadion UMT stadium, ...

1.FC Slovácko (FORTUNA:LIGA) - FK Mladá Boleslav před 3 hodinami — V tomto online přenosu se zaměříme na souboj Mladé Boleslavi se Slováckem, který začne v 15:00. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ... Mladá Boleslav Slovácko přenos 16 prosince 2023 před 10 hodinami — Mladá Boleslav Slovácko přenos 16 prosince 2023 Ostatní sobotní zápasy od 15.00: Jablonec - Karviná, Mladá Boleslav - Slovácko, ... Mladá Boleslav Slovácko koukněte se 16 prosince 2023 před 10 hodinami — Mladá Boleslav přenos před 2 hodinami — Slavia Praha - Slovácko, 22. Sparta Praha - České Budějovice 2023 — Zlín U19 Mladá „Pamatuji ... FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko, přímý přenos, live stream, živěLivescore | Live přenosy | Giro d´Italia | Tour de France | Vuelta | Oktagon | Prenosy. eu | Niké liga SK Australian Open | French Open | Wimbledon | US Open | Turnaj mistrů | Turnaj mistryň | Fed Cup TV Tipsport | Fortuna TV Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. Zápas je možné sledovat na stanici O2 TV Sport, na TV Tipsport a na Fortuna TV. Upozorňujeme, že se sportovními přenosy nemáme nic společného. Na našem webu nic nevysíláme! Obsahy stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme pouze na weby s oficiálními a legálními sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení. Po otevření odkazu opouštíte web live-skore. Ml. Boleslav - Slovácko | ONLINE | 16. 12. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚZdravím všechny sázkařské a fotbalové fanoušky. Vítám Vás u mé dnešní analýzy. Jak už je u mě zvykem psát každý týden analýzy na jednotlivé utkání tak i na tento víkend jsem si vybral pár zápasů k rozboru. Jedním z nich je match naší české Fortuna ligy mezi Mladou Boleslaví a Slováckem, kde si vsadím na více než 1. 1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav - Fotbal | Česká televize155 minut Obsah díluFORTUNA: LIGAVyrobeno 2021Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž105 minutDalší díl1. FC Slovácko - FK Mladá BoleslavPřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž15 minutLos MOL CupuPřenos losování čtvrtfinálových soupeřů domácího fotbalového poháru8. 12. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 0 gólů hostujícího Slovácka. Pojďme si říct něco málo k zápasu. Čeká nás poslední kolo před zimní pauzou, tak se na to pojďme společně podívat. V obou táborech panuje asi úplně odlišná nálada a atmosféra. Slovácko je na tom před tímto kolem určitě psychicky lépe, jelikož posledních 6 zápasů neztratili a mají na kontě 3 výhry a 3 remízy. Myslím si, že hodně lidí tady bude sázet výsledek bez remízy ať už na jedno nebo druhé mužstvo, což naprosto chápu. Já bych se tady ale sázky na přímý výsledek chtěl vyhnout a proto volím tuto sázku, stejně jako minulé kolo. 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, live stream, živě. Jak už jsem říkal, Slovácko bude v jisté lepší herní pohodě, a tak si myslím, že by mohlo v Boleslavi lehce dominovat. Uvidíme jak zápas dopadne, ale jeden gól Slovácka je tady za mě celkem jistotka. V případě, že by hosté dali pouze jeden gól, tak se nám vklad vrací, v případě dvou gólů za zápas bereme výhru, což je za mě super příležitost. Možnost, že by Slovácko nedalo ani jeden, mě ani nenapadá. Ml. Boleslav - Slovácko | ONLINE | 11.9.2022 16:00 - iSport.cz Ml. Boleslav vs. Slovácko. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport SESTŘIH: Mladá Boleslav – Slovácko 1:1. Oba góly v ... Mladá Boleslav proti 1. FC Slovácko živé skóre, H2H a Aktuální skóre Mladá Boleslav vs. 1. FC Slovácko (a online přímý přenos s videem) začíná 16. 12. 2023 v 14:00 UTC at Mestsky stadion UMT stadium, ... Mladá Boleslav Slovácko on-line přenosu 16/12/2023 Živá před 6 hodinami — Mladá Boleslav Slovácko on-line přenosu 16/12/2023 Živá TV Živé přenosy a streamy všech utkání a zápasů z různých sportů. Mladá Boleslav Slovácko přenos živý 16/12/2023 před 6 dny před 5 hodinami — Mladá Boleslav Slovácko přenos živý 16/12/2023 před 6 dny — živý přenos Slavia Praha - Mladá Boleslav, který se vysílá živě .

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
bottom of page