top of page

Groupe de Emilien Véret

Public·14 membres

[SLEDUJTE ONLINE] Boleslav Slovácko přenos 16 prosince 2023

před 1 hodinou — ... Boleslav - Slovácko, Jablonec - Karviná a Pardubice - Liberec. Bohemians pak od 18:00 hostí České Budějovice. Přímé přenosy vysílá O2 TV ...

Domácímu celku už začíná pomalu docházet čas na vyrovnání. 82' Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Slovácko i nadále vede o jeden zásah na půdě Mladé Boleslavi. 81' Přetažený Fulnekův centr sice našel Pecha, ale velmi slabá hlavička nezaměstnala Tomáše Fryštáka v brance hostujícího týmu. 52' Balon si na místo přestupku postavil Marek Matějovský. Centr dokázal vyboxovat balon na hranici vápna, hlavička Ekpaie už poté neměla gólové parametry. 51' Prvním potrestaným hráčem zápasu je Vasilij Siňavskij, který v blízkosti rohového praporku poslal k zemi Marečka. Obrovská šance domácího týmu. Šimka ve vápně dokázal najít Matějovský. Následně Ladra zakončoval pouze hostujícího brankáře. 50' Holzer s Brandnerem si předávali balon na třiceti metrech od branky domácího celku. Nakonec zakončoval Vecheta, ale branku netrefil. 49' Ani ve druhém poločase týmy do útoku příliš nespěchají. Ekpai si chtěl rukou pomoci v souboji s Šimkem, poté dokonce odcentroval, ale jen do rukavic Tomáše Fryštáka. Nigérijský střelec však z nadějného místa poslal míč vysoko na tribunu. 23' Po přízemní střele Ubonga Ekpaie si Fryšták zapisuje první zákrok. U své tyče byl včas a balon udržel v rukavicích. 22' S Pechem si na pravé straně zahrál znovu Matějovský. Již čtyřicetiletý kapitán domácího týmu následně ztratil a do obrany musel spěchat David Šimek. 21' Fryštákův nákop našel jen Matějovského. Domácí se ale u balonu příliš dlouho nezdrželi, kombinace Matějovského s Maškem nebyla přesná a toho využil Daníček. 20' Fulnek pláchl podél levé postranní lajny až do vápna. Osmadvacetiletý Jakub Fulnek poté ještě cpal míč pod sebe do prostoru, kde mohl být Mašek, ale to už zasáhla hostující obrana. 19' Průnik Doskiho zastavil čistým skluzem Karafiát. Slovácko se tak opět přesunulo do blízkosti pokutového území domácího celku. 90+2' Tlak do branky v nastaveném čase zvyšuje. Po centr Žitného hlavičkoval David Šimek, ale povedeným zákrokem se vyznamenal v hostující brance Tomáš Fryšták. 90' I v devadesáté minutě se snaží Matějovský něco vymyslet. Po přihrávce na Skaláka dokázali domácí vybojovat alespoň rohový kop. 89' Po několika nepřehledných soubojích ve středu pole získal míč pro domácí David Pech. Následně Suchý přihrával Matějovskému, kterého následně fauloval napadající Mihálik. 88' Nabíhající Ladislav Krobot neměl proti Kadlecovi příliš šancí. Mladá Boleslav mohla pokračovat dalším autovým vhazováním, ale ani tentokrát se Slovácko příliš nezapotilo. 86' Svěřenci Pavla Hoftycha začínají riskovat v obraně a toho nyní mohl využít útočící Mihálik. Fortuna:Liga živě: Slovácko - Baník - Aktuálně.cz - Sport 26. 11. 2023 — Sledovali jste on-line přenos z utkání 16. kola fotbalové Fortuna:Ligy Hvězdný Kušej poslal Mladou Boleslav na třetí místo. Zlín už není ... Brandnerova nabídka Trávníkovi postrádala přesnost a z akce nic nebylo. 44' Minutu před přestávkou si naběhl na dlouhý pas Vecheta. Ani Ljovin však nebyl se svou pobídkou nejpřesnější a Vecheta tak mohl posunout míč jen Šedovi za koncovou čárou. 43' Po faulu na Patrika Brandnera rozehrávali hosté standardní situace ze zhruba třiceti metrů. Trávník sice nacentroval do vápna, kde ale míč odhlavičkoval do bezpečí Šimek. 42' Za nakopnutým balonem mohl jít Ladra. 60' Matějovského šajtle poslala do sprintu Ekpaie. Nigérijský ofenzivní fotbalista neměl ale potřebnou rychlost a míč skončil za postranní lajnou. 59' Stanislav Hofmann je stále ošetřován na hrací ploše. Vypadá to však, že bude moci pokračovat v zápase. 57' Mašek byl v souboji pozdě, kopačkami napřed vjel do Hofmanna a po právu je potrestán žlutou kartou. ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Marek Havlík. 56' ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Petr Reinberk. 55' Vasilij Siňavskij měl na pravé straně o něco více prostoru, obrana domácích couvala před soupeřem. Slovácko se hnalo do útoku, ale Vasilij Siňavskij se k centru neprosadil a poté už se domácí obrana dokázala zformovat. 15' Také hostující kapitán Vlastimil Daníček se ukázal u balonu. S Hofmannem si vyměnil několikrát přihrávku, poté se hra přesunula k chybujícímu Holzerovi. 14' Až příliš mnoho faulu nyní kouskuje hru. Ze středové čáry tak rozehrával Marek Matějovský. Domácí kapitán však zvolil přihrávku jen k vlastním stoperům. 13' Po faulu na Ekpaie mohli domácí rozehrát z klidové pozice. Mašek následně zválcoval v pokutovém území Hofmanna a to neuniklo ani hlavnímu rozhodčímu Starému. 12' Při snaze získat míč napadáním se provinil faulem Lukáš Mašek. Patrik Šimko skončil sice na trávníku, ale nebude to nic vážného a může se okamžitě pokračovat ve hře. 11' Až příliš dlouhý pas Daníčka na Siňavského. Balon se sklouzl po nakropeném trávníku až za koncovou čáru. Rozehrávat bude moci Jan Šeda. Mladá Boleslav Slovácko přenos živě 16 prosince 2023 před 14 minutami — Mladá Boleslav Slovácko přenos živě 16 prosince 2023 Živé přenosy a streamy všech utkání a zápasů z různých sportů. Fotbal, hokej, tenis . Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. ... Boleslav - Slovácko, Pardubice - Liberec a Zlín - Hradec Králové. Neděle 17 Poslouchejte v přímém přenosu na Radiožurnálu Sport. Poslechněte si kapitána a ... 48' Jednoznačně nejaktivnějším domácím hráčem směrem do ofenzivy je Ekpai. Nyní si zabíhal za obranu na vysoký centr, ale nedokázal ho zkrotit a poté už se dostal za koncovou čáru. 47' O průnik podél levé čáry se pokusil Jakub Fulnek. Obrana Slovácka však dokázala utěsnit prostor a získala míč pro sebe. 46' Gól Doskiho v nastavení poslal hosty do vedení 0:1 Do druhého poločasu vkročili rozehrávkou ze středového kruhu domácí fotbalisté. Ekpai ihned po rozehrávce mířil s míček do útoku po pravém kraji, ale neúspěšně. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž127 minutVŠB - JUUniverzitní fotbalová liga — o 3. Mladá Boleslav proti 1. FC Slovácko živé skóre, H2H a Aktuální skóre Mladá Boleslav vs. 1. FC Slovácko (a online přímý přenos s videem) začíná 16. 12. 2023 v 14:00 UTC at Mestsky stadion UMT stadium, ... FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko, přímý přenos, live stream Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FK Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů.